Teslimat ve Kargo

Teslimat şartlarından önce PatiKutu’nun çalışma sistemini bilmeniz gerekmektedir. PatiKutu, sipariş verildikten sonra anlık olarak gönderim yapan bir sistem değildir (sosyal kutular hariç).

Siparişler her ayın 24’üne kadar toplanır, gönderimler ise ayın 25’i ile 30’u arasında yapılır. Ayın 24’ünden sonra verilen siparişler, bir sonraki ayın kutusu için geçerli olur.

Örneklendirecek olursak;

24 Aralık’tan 24 Ocak tarihine kadar alınan siparişler 25-30 Ocak arası gönderilir. 25 ile 30 Ocak arasında gelen siparişler ise 25 Şubat’ta başlayan gönderimde gönderilir.

Sipariş dönemleri hem sitenin ana sayfasında, hem PatiKutu sosyal medya hesaplarında hem de mail ile belirtilmektedir.

Siparişler, Her ayın 25’i ile 30’u arasında gönderilecek olup, gönderim yapıldığı tarihte kargo bilgileri tarafınıza mail ile gönderilecektir. Kargonun gönderildiğine dair mail size ulaştıktan sonra kargo firmasının taşıma şartlarına bağlı olarak 1 ila 3 gün arasında kargonuz tarafınıza ulaşacaktır.

Gönderimler anlaşmalı olan kargo firması aracılığıyla yapılmaktadır. Hangi firmalarla çalıştığımız ya da alternatif gönderim seçenekleri için S.S.S. sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Barınak ve sokak kutularının gönderimi için aylık bir bekleme süresi yoktur. Bu siparişler 1-3 gün arasında hızlıca hazırlanarak belirtilen adrese gönderilmektedir.