Sosyal Sorumluluk

PatiKutu olarak sosyal sorumluluk bizim için çok önemli. Evlerimizde yaşayan kedi ve köpeklerin yanında sokakta ve barınakta yaşayan hayvanları da düşünüyoruz. Hatta belki de daha fazla! Bu nedenle sosyal sorumluluk çalışmaları her zaman sistemimizin önemli bir parçası olacak. İşte PatiKutu aracılığıyla dahil olabileceğiniz çalışmalar:

  • Site üzerinden aldığınız her kutunun belli bir tutarı hayvanlarla ilgili çalışan bir derneğe aktarılacak. Dernek listemizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Siz de bu listeye girmesini istediğiniz dernekleri bize mail aracılığıyla iletebilirsiniz. Önceliğimiz derneğin çalışmalarının şeffaf olması ve yaptığımız bağışın mutlaka yerine ulaştığından emin olmamız. Bağışlarla ilgili raporlamalarımıza da belirli dönemlerde bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
  • Evde yaşayan kedi ve köpekler için hazırladığımız kutuların yanında bir de “sosyal kutularımız” bulunuyor. Daha hesaplı ve barınaktaki hayvanların ihtiyaçlarına yönelik olarak özel hazırlanan bu kutulardan sipariş vererek istediğiniz barınağa gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kutuyu seçtikten sonra karşınıza çıkan sayfadan kutunun hangi barınağa gönderilmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca barınaklarla ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek isterseniz yine PatiKutu üzerinden barınakların web sitelerine erişebilirsiniz.

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve bizimle önerilerinizi paylaşmak için bize ulaşın sayfasından mesaj gönderebilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

İlerleyen dönemde sosyal sorumluluk alanındaki faaliyetlerimizi bu sayfadan takip edebilirsiniz.