Taahhüt var mı?

Hayır, PatiKutu’da kesinlikle bir taahhüt bulunmamaktadır. Dolayısıyla aboneliğinizi durdurmanız veya iptal etmeniz durumunda herhangi bir ceza tutarı, cayma bedeli gibi kullanıcıyı zor durumda bırakan ücretler talep etmemekteyiz.

PatiKutu aboneliği, taahhütlü bir abonelik değildir. Aslında otomatik ödeme mantığında çalışmaktadır. Siz istediğiniz kutuyu seçer, bize ödeme bilgilerinizi verirsiniz. Biz de her ay sizden ödemeyi alır, kutunuzu göndeririz. Ödeme periyodu tam 1 aydır ve bir sonraki ödeme gününü, hatta saatini “Hesabım” menüsünden görebilirsiniz.

Sonraki ödeme süresine 1 dakika kalaya kadar yeni ödeme yapmaktan vazgeçebilirsiniz. Bunun için isterseniz aboneliğinizi durdurabilir, isterseniz de iptal edebilirsiniz. Siz tekrar ödeme emri verene kadar kartınızdan para çekilmez. Abonelik bilgileriniz de siz silene kadar bizde kayıtlı kalır. Aynı aboneliğe istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Abonelik durdurma ve iptal etme gibi seçenekler ile ilgili daha fazla bilgiye “Abonelik” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Sorular