Kutumun içeriğini sonraki aylar değiştirebilir miyim?

Kesinlikle! Aboneliğinizi oluştururken seçtiğiniz ürünlere aboneliğiniz bitene kadar bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Kutu içeriğini değiştirmek için “Hesabım” menüsünden “Aboneliklerim” sekmesine girmeniz ve ilgili aboneliğinizi görüntüledikten sonra “Aboneliği Değiştir” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından istediğiniz ürünleri seçerek siparişinizi güncelleyebilirsiniz.

Bunun dışında, kutu içeriğini değiştirmek için “Bize Ulaşın” sayfasındaki formu doldurarak mesaj gönderebilir, isterseniz de [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Mailinizde abonelik numaranızı, kullandığınız ürünü ve değiştirmek istediğiniz ürünü belirtirseniz kutu içeriğindeki değişikliği biz de gerçekleştirebiliriz. Bir sonraki ay, kutunuzda yeni seçtiğiniz ürünleri görebilirsiniz.

Mevcut kutu içeriğini değiştirmek için sadece mama değil, seçim yapabildiğiniz tüm alanları değiştirebileceğiniz unutmayın. Mamanın yanı sıra kumu ya da poşet mama seçeneğini de değiştirebilirsiniz.

Eğer değiştirmek istediğiniz ürünler farklı bir fiyat kategorisindeyse bunun için mevcut aboneliğini durdurmanız ve yeniden abone olmanız gerekmektedir. Bu işlem için “Hesabım” menüsüne girerek “Aboneliklerim” sekmesi altından aboneliğinizin detay sayfasına girmeniz gerekmektedir. Ardından bu sayfada yer alan “İptal” butonuna basarak aboneliğinizi durdurabilirsiniz. Aynı şekilde bu işlem için bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Sorular