Kutuların içeriği nelerden oluşuyor?

PatiKutu olarak hem evcil hayvanları hem de sahiplerini mutlu etmek üzerine yola çıktık. İçinde hayvan sevgisi olan herkesin işlerini kolaylaştıracak, bir nebze de olsa her ay PatiKutu’yu açmak için heyecanlanmanızı sağlayacak bir kutu hazırladık. Bu kutunun içerisine sadece ihtiyaçları değil, bolca sevgi, bolca mutluluk kattık.

PatiKutu’nun içerisinde kediniz veya köpeğinize bir ay yetecek kadar kuru mama bulunuyor. Onların arada besin almaları, sindirim sistemlerini düzenlemesi için yaş mama ekledik. Kedilerinizin ihtiyacı için kutuda ayrıca bir ay yetecek kadar kum bulunuyor. Evinizdeki dostunuzla geçireceğiniz o mutlu anlara katkıda bulunmak için ödül mamasını da kutuya ekledik. Eminiz, her ay kutudan çıkacak olan bu ödül mamasını gördüğünde dostunuzun gözleri size mutlu mutlu bakacak.

Kutunun içinden çıkanlar sadece bu kadar değil. Bir yıl boyunca belli dönemlerde oyuncak, tarak, şampuan ve benzeri ürünler PatiKutu abonelerine sürpriz olarak kutudan çıkacak. Yine dönem dönem PatiKutu üretimi ürünler de kutuların sürprizleri arasında yer alacak.

En önemlisi de PatiKutu’yu aldığınız süre boyunca sadece en yakın dostunuza kutu almış olmayacaksınız. Her kutu ücretinin bir kısmıyla da bir derneğe bağış yaparak sokaktaki veya barınaktaki güzel hayvanların bakım ve tedavilerine katkıda bulunacak, hayvan hakları konusunda yapılan çalışmaları desteklemiş olacaksınız.

Benzer Sorular