Aboneliğimi aylık yerine 2 aylık yapabilir miyim?

Evet. Kediler için kutularımız 1,5 ile 2 kiloluk mamalardan, köpekler içinse 10 ile 15 kilo arasındaki mamalardan oluşmaktadır. Mamaların hepsi paketli olduğu için, hazır paketlerin kilolarıyla oynayamıyoruz. Bazı kedi ve köpeklerin az yediği durumlarda mamalar 1 yerine 2 ayda tüketilebiliyorlar. Bu gibi durumlarda her ay PatiKutu’nun gelmesi, fazla mama birikmesine sebep olabilir.

PatiKutu’yu aylık yerine 2 ayda bir gelecek şekilde almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ödemeyi yapıp aboneliğinizi başlattıktan sonra (veya mevcut aboneliğiniz varsa) bize ulaşın sayfasında bulunan formu kullanarak bize talebinizi iletebilirsiniz. Bize ulaşın sayfasındaki formun konu kısmından “Aboneliğim 2 aylık olsun” başlığını seçip, mesaj bölümünden bize abonelik veya sipariş numaranızı iletebilirsiniz.

Mesaj kısmından durumu açıklayan cümleler kurmanıza gerek yok, sadece sipariş numaranızı verip başlığı seçmeniz yeterli. Tabii bize sevginizi iletmek isterseniz o başka 🙂 En kısa sürede ödeme periyodunuz 2 aya çıkarılacak ve bilgisi size ulaştırılacaktır.

Benzer Sorular