PatiKutu’dan Yılbaşı Sürprizi: Hediye Çarkı

PatiKutu’dan yılbaşına kadar abone olacaklara sürpriz var!

Tek yapmanız gereken www.patikutu.com adresine girdiğinizde karşınıza çıkan çarkı çevirmek ve kazandığınız ürüne ait kupon ile 24 saat içinde PatiKutu’ya abone olmak.

PatiKutu’nun yeni yıla özel başlattığı ödül çarkında birbirinden güzel hediyeler ve indirimler bulunuyor. Ödül çarkından çıkan indirimi hemen ilk aboneliğinizde kullanabilirsiniz, hediye kazanmanız durumunda ise hediyeniz ilk kutunuzla beraber adresinize gönderilecek. Piyasada yüksek fiyatlarla satılan bu hediyelerle ilgili detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kazanabileceğiniz hediyeler

Tarama Eldiveni

Kedi ve köpekler için kullanılabilen bu eldiven-taraklar özel yapısı sayesinde tüylerin eldivende bir tabaka olarak kalmasını sağlıyor. Eldivende oluşan bu tüy tabakasını da kolaylıkla temizleyebiliyorsunuz. Kedi ve köpekler bu eldivenle taranmaktan çok hoşlanıyor ve eldivenin yumuşak dokusu sayesinde evcil hayvanlarımızı severken taramak mümkün. Piyasada bu eldiven 30-50 TL arasında satılıyor.

İyonizer Tarak

Kedi ve köpekler için kullanılabilen bu taraklar özellikle kötü kokuları gidermesiyle biliniyor. Tarak 1 adet 9 voltluk pille çalışıyor ve her gün kullanmak mümkün. Tarağın yaydığı iyonlar kedi ve köpeklerin tüyleri arasına girmiş bakterileri temizliyor, özellikle keçeleşmiş tüyler için ideal. Piyasada bu taraklar 30 TL civarında satılıyor.

Tırnak Törpüleyici

Pille çalışan bu tırnak düzeltici kedi ve köpeklerin tırnaklarını kolaylıkla törpüleme imkanı veriyor. Makinenin içinde yer alan hassas zımparalar ile kedi ve köpeklere herhangi bir rahatsızlık vermeden tırnaklarını düzeltiyor. Piyasada bu ürün 30-40 TL arasında satılıyor.

 

Ayrıca çarktan PatiKutu kutularında yer alan ödül mamalarına ek olarak ekstra ödül maması kazanabilir ya da 5 TL ve 20 TL değerinde ilk ay için indirim kuponu kazanabilirsiniz.

Katılım Koşulları

  • Her kullanıcı çarkı yalnızca bir kez çevirebilir. Çarkı çevirdikten sonra web siteye girişlerinizde çark bir daha karşınıza çıkmayacak.
  • Çarktan çıkan kuponların 24 saat içinde kullanılması gerekmektedir. Kuponları ürün seçiminden sonra karşınıza çıkacak ödeme ekranında aktive edebilirsiniz.
  • Hediye çarkından çıkan indirim ve hediyeler PatiKutu’nun diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
  • İndirim kuponları sadece ilk ay için geçerlidir, sonraki aylar normal kutu fiyatından ücreti geçerli olacaktır.
  • Hediyeler abone olduktan sonra gönderilecek ilk kutu içerisinde yer alacaktır (gönderim tarihi 25-30 Aralık).
  • Mevcut aboneler çark kampanyasından yararlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir