PatiKutu Nedir?

PatiKutu

Kedi ve köpeğinizin ihtiyaçlarını bir kutuda toplayan abonelik sistemi.

Merhaba!

Kedi ve köpek sahibi hayvanseverler olarak kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak hazırladığımız PatiKutu’ya hoş geldiniz! PatiKutu’yla ilgili merak ettiklerinizi bu sayfada ve Sıkça Sorulan Sorular sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca sorularınız ve önerileriniz için her zaman [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

PatiKutu Nedir?

PatiKutu, temel olarak kedi ve köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını bir kutuda toplayan bir abonelik sistemidir. Ayın belli günlerinde adresinize teslim edilecek bu kutunun içinde kuru ve yaş mama, ödül maması ve eğer kedi sahibiyseniz kedi kumu bulunur.

PatiKutu aslında basit bir abonelik sisteminden daha fazlasıdır. PatiKutu ile yalnızca evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını basit bir kutuda almış olmazsınız, aynı zamanda bu ihtiyaçlara düzenli ve eğlenceli bir şekilde sahip olursunuz. Dönem dönem kutulardan çıkan sürprizler de tamamen bu eğlenceyi artırmaya yöneliktir 🙂

PatiKutu’da 4 farklı kutu seçeneği bulunur: kedi kutusu, köpek kutusu, sokaktaki ve barınaktaki hayvanlar için hazırlanmış sosyal kutu ve dönem dönem hayata geçireceğimiz sürpriz kutusu. Özellikle kedi ve köpek kutularında farklı bütçe alternatifleri bulunur. Bütçenize uygun kutuyu ve istediğiniz marka ürünü seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

PatiKutu’nun avantajlarını şöyle sıralamak mümkün:

1. PatiKutu ile kedinizin, köpeğinizin ihtiyaçlarını düzenli olarak temin edersiniz. Kutunuz her ay başında size gönderilir, böylece mamayı, kumu farklı tarihlerde almak zorunda kalmazsınız.

2. Düzenli tarihlerde kutu almanın yanı sıra evcil hayvanınızın sabit ihtiyaçlarının giderlerini de düzene sokmuş olursunuz. Aylık olarak kediniz, köpeğiniz için mama ve benzeri giderlere toplam ne kadar ödediğinizi bilir, harcamalarınızı takip edebilirsiniz.

3.  PatiKutu’daki tüm kutular bütçe dostudur. Tek tek aldığınızda yüksek rakamlara ulaşabilecek bu ürünleri tek bir kutu içinde daha ucuza alabilirsiniz. Üstelik farklı bütçeler göz önüne alınarak kutu alternatifleri oluşturulmuştur.

4.  PatiKutu’ya abone olduğunuzda kutunuz her ay evinize gönderilir. Ancak PatiKutu asla sizden toplu bir ödeme talep etmez. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilir veya kutunuzda değişiklik yapabilirsiniz.

5. PatiKutu abonelerini zaman zaman küçük sürprizler bekliyor. Kutunuzdan çıkacak oyuncak vb. süprizler ile kedinizi/köpeğinizi ödüllendirip mutlu edebilirsiniz.

6. Sosyal sorumluluk PatiKutu’nun ayrılmaz bir parçası. PatiKutu’ya abone olarak sadece evinizdeki dostunuza değil, sokaktaki dostunuza da yardım edersiniz. PatiKutu olarak her kutu tutarının belli bir miktarını hayvanlarla ilgili çalışmalar yapan derneklere bağışlıyoruz. Böylece “bir elin nesi var, iki elin sesi var” atasözünden yola çıkarak hep beraber dernekleri desteklemiş oluyoruz. Hayvan hakları, sokaktaki dostların bakımı, doyurulması ve tedavileri için fon toplamış oluyoruz. (Sosyal sorumluluk alanında daha fazla bilgi ve raporlar için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.)

7. PatiKutu’dan alışveriş yapmak için sadece evcil hayvan sahibi olmanıza gerek yok. Sokakta ve barınakta yaşayan hayvanlar için oluşturulmuş sosyal kutular ile dışarıdaki dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz. İsterseniz Sokak Kutusu alarak çevrenizdeki sokak hayvanlarını besleyebilir, isterseniz de Barınak Kutusu seçip istediğiniz barınağa ihtiyaçları dahilinde kutu gönderebilirsiniz. İki kutumuz da barınak ve sokak hayvanları için özel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanmıştır.

8. PatiKutu ile amacımız her kutuyu bir eğlenceye dönüştürmek. Bu nedenle kutu tasarımına da önem veriyoruz. Önümüzdeki dönemde evinize gelen kutuları bazen oyuncak, bazen saklama kutusu, bazen de kedi/köpek evi olarak kullanabilmeniz için çalışıyoruz. Böylece aldığınız her kutu o ay için bir eğlenceye, bazen de yardım eline dönüşebilecek.

9. PatiKutu’da geri bildirime büyük önem veriyoruz. Buraya kadarki tüm maddeleri okuduysanız zaten işi hem eğlenceli hem de yararlı hale getirmeye çalıştığımızı görmüşsünüzdür. Bu konuda her türlü fikrinize açığız. İletişime açık yönümüz sayesinde bize kolayca ulaşabilir, PatiKutu’nun gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.