Ekonomik Köpek Kutusu

 129,99 / ay

PatiKutu’dan kuru mama ve yaş mama seçeneklerinizi belirleyerek kutunuzu oluşturabilirsiniz. Kutunuzda seçtiklerinize ek olarak her ay ödül maması gönderilecek, yine her ay sizin adınıza bir derneğe bağış yapılacaktır.

PatiKutu’ya abone olduğunuz aylarda kazanmaya da devam edeceksiniz. Aboneliğiniz devam ettikçe ekstra sürprizler kutunuzda yer alacak.

Ekonomik Köpek Kutusu ile birlikte piyasada değeri 140 ile 160 lira arasında olan ürünleri her ay 129.99 TL fiyatla alabilirsiniz.

Seçimi Temizle

Kutu içeriği:

Köpek için
Kuru Mama
Yaş Mama
Ödül Maması
Bağış

Notlar:

  • Ekonomik Köpek Kutusu için kargo ücretsizdir.
  • Seçtiğiniz kuru mama ve yaş mamaya ek olarak ödül maması PatiKutu tarafından kutuya eklenecektir.
  • Kutular her ayın 25’i ile 30’u arasında kargoya verilecektir. Daha fazla ayrıntı için teslimat zamanları sayfasına göz atabilirsiniz.
  • Kutu içerisinde seçtiğiniz ürünü, daha sonra yine kutu içerisindeki bir başka ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Kutu aboneliğinde taahhüt ya da toplu ödeme bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman ceza ödemeden iptal edebilir, aboneliğinizi durdurabilirsiniz.
  • Kutulardaki mamaların güvenilirliği hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Abone olduğunuzda her ay sizin adınıza hayvan dernekleri ve sokak hayvanları için bağış yapılacak. Böylece kendi köpeğinizin yanında sokakta yaşayan hayvanlara da yardım etmiş olacaksınız.
Kuru Mama

First Class – Kuzulu ve Pirinçli Yetişkin – 12 kg, Pro Line – Kuzulu Yetişkin – 15 kg, Pro Line – Tavuklu Yavru – 15 kg, Bonnie – Tavuklu Yetişkin – 15 kg

Yaş Mama

Dr. Sacchi – Tavuk ve Hindi Etli – 2×400 gr, Dr. Sacchi – Sığır Etli – 2×400 gr, Dr. Sacchi – Kuzu Etli – 2×400 gr, Mio – Kuzu Etli – 2×415 gr, Mio – Av Etli – 2×415 gr, Mio – Dana Etli – 2×415 gr, Miglior Gatto – Biftekli Sebzeli – 2×405 gr, Miglior Gatto – Sığır Etli Biftekli – 2×405 gr, Miglior Gatto – Av Hayvanlı – 2×405 gr, Miglior Gatto – Tavuklu ve Hindili – 2×405 gr, Quik – Biftekli ve Sebzeli – 2×415 gr, Quik – Tavuk ve Hindili – 2×415 gr, Quik – Kuzu Etli ve Pirinçli – 2×415 gr

Gezinme

SEPETİM

Kapat
PatiBülten
PatiBülten'e abone olun, her hafta posta kutunuzu sevimli kedi köpeklerle dolduralım :)