Hesaplı Kedi Kutusu

 89,99 / ay

PatiKutu’dan kuru mama, yaş mama ve kum seçeneklerinizi belirleyerek kutunuzu oluşturabilirsiniz. Kutunuzda seçtiklerinize ek olarak her ay ödül maması gönderilecek, yine her ay sizin adınıza bir derneğe bağış yapılacaktır.

PatiKutu’ya abone olduğunuz aylarda kazanmaya da devam edeceksiniz. Aboneliğiniz devam ettikçe ekstra sürprizler kutunuzda yer alacak.

Hesaplı Kedi Kutusu ile birlikte piyasada değeri 95-125 lira arasında olan ürünleri her ay 89.99 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Seçimi Temizle

Kutu içeriği:

Kedi için
Kuru Mama
Yaş Mama
Kedi Kumu
Ödül Maması
Bağış

Notlar:

  • Hesaplı Kedi Kutusu için kargo ücretsizdir.
  • Seçtiğiniz kuru mama, yaş mama ve kedi kumuna ek olarak ödül maması PatiKutu tarafından kutuya eklenecektir.
  • Kutular her ayın 25’i ile 30’u arasında kargoya verilecektir. Daha fazla ayrıntı için teslimat zamanları sayfasına göz atabilirsiniz.
  • Kutu içerisinde seçtiğiniz ürünü, daha sonra yine kutu içerisindeki bir başka ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Kutu aboneliğinde taahhüt ya da toplu ödeme bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman ceza ödemeden iptal edebilir, aboneliğinizi durdurabilirsiniz.
  • Kutulardaki mamaların güvenilirliği hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Abone olduğunuzda her ay sizin adınıza hayvan dernekleri ve sokak hayvanları için bağış yapılacak. Böylece kendi kedinizin yanında sokakta yaşayan hayvanlara da yardım etmiş olacaksınız.
Kuru Mama

Spectrum – Light – 2 kg, Spectrum – Delicate – 2 kg, Spectrum – Tüy Yumağı Önleyici – 2 kg, Felicia – Yavru / Tavuklu Hamsili – 2 kg, Felicia – Light ve Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi – 2 kg, Felicia – Tavuklu ve Somonlu – 2 kg, Felicia – Somonlu – 2 kg, Proplan – Yavru / Tavuklu – 1,5 kg, Proplan – Kısırlaştırılmış / Somon Balıklı – 1,5 kg, Proplan – Kısırlaştırılmış / Hindili Tavşanlı – 1,5 kg, Proplan – Kısırlaştırılmış 7+ Yaş / Hindili – 1,5 kg, Proplan – Light Hindili – 1,5 kg, Proplan – Somonlu – 1,5 kg, Proplan – Somonlu ve Pirinçli – 1,5 kg, Proplan – Tavuklu – 1,5 kg, Proplan – Tavuklu / Ev Kedisi – 1,5 kg, Proplan – Hindili Yetişkin – 1,5 kg

Yaş Mama

Proplan Gourmet – Kuzu Etli ve Hindili – 4×85 gr, Proplan Gourmet – Izgara Sığır Etli ve Havuçlu – 4×85 gr, Proplan Gourmet – Izgara Dana Etli ve Sebzeli – 4×85 gr, Proplan Gourmet – Izgara Somonlu – 4×85 gr, Proplan Gourmet – Izgara Tavuklu – 4×85 gr, Proplan Gourmet Gold – Ciğerli Tavşanlı – 4×85 gr, Proplan Gourmet Gold – Hindili Ördekli – 4×85 gr, Proplan Gourmet Gold – Kıyılmış Ördekli ve Havuçlu – 4×85 gr, Whiskas – Tavuklu – 4×85 gr, Whiskas – Etli – 4×85 gr, Whiskas – Balıklı – 4×85 gr, Whiskas – Etli Yavru – 4×85 gr, Felix – Somon Alabalıklı – 4×85 gr, Felix – Ton Balıklı – 4×85 gr, Felix – Tavuklu – 4×85 gr, Felix – Sığır Etli – 4×85 gr, Felix – Etli Tavuklu – 4×85 gr, Felix – Yavru Tavuklu – 4×85 gr, Brit Care – Morina Balıklı – 4×85 gr, Brit Care – Somon Balıklı – 4×85 gr, Brit Care – Tavuk ve Hindili – 4×85 gr, Brit Care – Biftek ve Bezelyeli – 4×85 gr, Brit Care – Yavru Kediler İçin – 4×85 gr, Brit Care – Kısırlaştırılmış Kediler İçin – 4×85 gr

Kum

Eczacıbaşı Pisi Pisi – İnce Taneli – 5 lt, Eczacıbaşı Pisi Pisi – Kalın Taneli – 5 lt, Proline Marsilya Sabunu Kokulu Kum – 5 lt, Proline Portakal Kokulu Kum – 5 lt, Pro Line – Kristal Kum – 3.8 lt, PisyCat – Süper Emici Krista Kum – 3.6 lt, Dr. Sacchi – Kristal Kum – 3.2 lt, MırMır – Kristal Kum – 3.8 lt, MırMır – Narenciye Aromalı Kristal Kum – 3.8 lt, MırMır – Yeşil Elma Aromalı Kristal Kum – 3.8 lt

Gezinme

SEPETİM

Kapat
×
YENİ ABONELER İÇİN YENİ YIL FIRSATI!
Tebrikler, PatiKutu yeni yıl çarkına katılmaya hak kazandınız. Çarkı çevirin, hediyenizi kazanın.
Kurallar
- Her kullanıcı çarkı bir kez çevirebilir
- Kuponlar 24 saat için geçerlidir, kullanılmayan kuponlar silinir, başka kuponlarla birleştirilemez
Tarama Eldiveni
İyonizer Tarak
Tırnak Törpüleyici
20 TL İndirim
5 TL İndirim
Ekstra Ödül Maması
Tarama Eldiveni
İyonizer Tarak
Tırnak Törpüleyici
20 TL İndirim
5 TL İndirim
Ekstra Ödül Maması
PatiBülten
PatiBülten'e abone olun, her hafta posta kutunuzu sevimli kedi köpeklerle dolduralım :)